Sado maso pomôcky

Sado maso pomôcky

S/M alebo sado-maso štýl sa stáva čoraz viac obľúbeným aj u nás. Aby ste ho mohli naplno praktizovať, potrebujete k tomu aj adekvátnu výbavu a príslušenstvo. SM hračky a pomôcky si môžete zaobstarať pre rôzne praktiky a techniky tohto spôsobu sexuálneho vzrušenia, či už ide o sado-maso sex zameraný na bolesť, mučenie alebo výprask.

S/M pomôcky pre mužov aj pre ženy

Sado maso hry sú ideálnym spestrením partnerského sexuálneho života. Nezáleží pritom na vašej sexuálnej orientácii alebo na pohlaví, čo znamená, že aj sortiment pomôcok a hračiek je široký a pestrý. Niektoré sú určené špeciálne pre mužov či ženy, iné sú využiteľné všeobecne a flexibilne. Cieľom je, aby poslúžili pre dominantno-submisívne hry.

Cieľom pomôcok je stupňovanie vzrušenia prostredníctvom bolesti alebo zameraním na hry spojené s genitáliami. U mužov ide o pomôcky primárne orientované na penis a semenníky, u ženy zas na vagínu. Využiteľné sú aj hračky na anál a na bradavky.

K najžiadanejším sado maso pomôckam patria tieto:

  • hračky určené na spôsobenie bolesti cez výprask alebo trestanie, môže ísť o rôzne druhy bičíkov, palíc alebo plácačiek s využitím na telo
  • pomôcky, ktoré spôsobujú vzrušenie cez stimuláciu genitálií pomocou elektrického prúdu, tieto sú vhodné tak pre ženy, ako aj pre mužov
  • špeciálne hračky určené na imitáciu gynekologického vyšetrenia, tejto oblasti sado-maso sa hovorí aj tzv. klinik, orientované sú na ženy
  • pomôcky zamerané na dráždenie pomocou tepla alebo chladu
  • pomôcky určené ako doplnky, napríklad na hranie rolí v rámci S/M vzťahu, čiže masky, postroje, oblečenie, rukavice a obojky

Doplniť spomínané hračky a pomôcky môžete aj o tie, ktoré sú z kategórie bondage. Ide najmä o prostriedky určené na zväzovanie a znehybnenie, najmä putá, laná, špagáty alebo pásky. Sú ideálne na to, aby umožnili ešte viac precítiť dominanciu a submisivitu a podčiarknu aj charakter a účel produktov určených pre S/M.

Bolesť v pestrej podobe

Najviac rozšíreným spôsobom užívania si S/M sexu je spôsobenie a prijímanie bolesti. Tá môže mať niekoľko foriem, niektoré sú spojené so sexuálnou stimuláciou, iné naopak sú zamerané čisto iba na bolesť a to aj mimo erotogénnych oblastí.

Za týmto účelom viete siahnuť po týchto pomôckach:

Bičíky, plácačky a karháče: Základnou pomôckou v rámci sado-maso hier sú bičíky. Môžu byť z pravej kože aj zo syntetických materiálov s vrúbkovaním. Alternatívou k nim sú pevné latexové paličky, plácačky alebo karháče, prípadne hračky s nižšou mierou flexibility. Určené sú pre hry zamerané na trestanie a výprask prakticky po celom tele.

bdsm bičíky plácačky

Svorky, prísavky a naťahovače: Na bradavky, genitálie aj iné časti tela sú určené špeciálne svorky, prísavky a naťahovače. Tie môžete upevniť na penis, semenníky, vonkajšie pysky, klitoris, bradavky na poprsí alebo kdekoľvek inde a sú najlepšou zárukou intenzívnej bolesti kombinovanej so vzrušením. Môžu mať aj retiazku so závažím.

Sviečky a vosk: Treťou oblasťou S/M hier zameraných na bolesť je spôsobovanie bolesti pomocou sviečok alebo horúceho vosku z nich. Za týmto účelom si viete kúpiť sviečky alebo špeciálne kahance rôzneho tvaru, dokonca aj aromatizované, ktoré majú špeciálne zníženú tavnú teplotu. Vosk sa tak rýchlejšie rozpustí a kvapká na pokožku.

Klinik aj elektro sex

Súčasťou sado-maso techník sú aj pomôcky zamerané na hry spojené s lekárstvom alebo na vzrušenie vychádzajúce zo stimulácie erotogénnej oblasti elektrinou.

V tom prvom prípade ide o hračky určené napríklad na imitáciu gynekologických vyšetrení alebo na stimuláciu močovej trubice a to tak u mužov, ako aj u žien. Kúpiť si viete kovové aj silikónové dilatátory do pošvy, kliešte, dráždiace kolieska, análne a vaginálne sprchy, vibrátory do močovej trubice v penise aj stimulačné krúžky.

Pomôcky určené pre klinik sex sú ideálne pre S/M hry, nakoľko ich použitie je možné medzi dominantným a submisívnym jedincom. Kombinovať ich možno aj s prvkami bondage, čiže zväzovania alebo spútavania, napríklad s putami alebo lanami.

Druhou zaujímavou kategóriou sú hračky určené na elektro sex. Tie využívajú dráždenie elektrickým prúdom v unipolárnom alebo bipolárnom systéme a kombinujú sa s elektrostimulačnými gélmi alebo s lubrikantmi na vodnej báze.

Veľmi žiadané sú najmä masážne vibrátory s elektrickou stimuláciou, análne simulátory a pulzátory, kolíky s elektrickou stimuláciou a diódy alebo svorky určené na telo, bradavky a genitálie. Tie môžete zapojiť do sady a kúpiť si k nim centrálny ovládač. Vzrušenie z elektrosexu môže mať nádych šteklenia aj intenzívneho dráždenia.

Nakupujte cez internet, nájdete tu veľký výber

Oslovili vás spomínané erotické pomôcky a chceli by ste si ich vyskúšať v praxi? Potom to najlepšie, čo viete spraviť, je kúpiť ich v internetovom sexshope. Ten má oproti kamennému niekoľko výhod, lepší sortiment a nižšie ceny sú len niektoré z nich.

Prečo nakupovať sado maso pomôcky online? Pre toto:

  • veľký výber rôznych typov a prevedení aj tej istej pomôcky, napríklad rôznym materiálom, inou formou alebo tvarom a inými funkciami
  • možnosť detailného porovnania jednotlivých produktov, ich vlastností a parametrov, na jednom mieste získate všetky potrebné informácie a údaje
  • viacero kvalitných eshopov umožňuje položiť otázky ku konkrétnym pomôckam a hračkám, môžete sa tak spýtať na ich použitie či vlastnosti
  • spomínaná výhodnejšia cena vychádza z toho, že online sexshopy majú väčší obrat tovaru, toho výhodou je aj dostupnosť produktov skladom

Platiť môžete buď v hotovosti kuriérovi na dobierku, alebo aj vopred a cez internet. Doručenie môže byť buď priamo k vám domov, prípadne aj na nejaké odberné miesto, kde si viete balíček anonymne vyzdvihnúť. Diskrétnosť je samozrejmosťou a na prvom mieste bez ohľadu na platbu alebo doručenie, to je ďalší benefit online nákupu.

Ak sa obávate, že by ste mali málo informácií o konkrétnych pomôckach či hračkách, opak bude pravdou. To je aj výhoda oproti osobnému nákupu, kde by ste museli dlho študovať obal. Takto to viete spraviť z pohodlia domova a pokojne aj cez svoj telefón.