Chcete si užiť skvelý sex s partnerkou alebo nezabudnuteľnú sólo jazdu? Erotické hračky by sa v takom prípade mali stať vašim verným spoločníkom v spálni. Niektoré sú určené na lepšiu stimuláciu penisu, ďalšie vám pomôžu na dlhšiu výdrž, iné zlepšia zážitok aj vašej partnerke. Siahnuť môžete aj po takých, ktoré zväčšia váš penis!

Lepšia erekcia aj väčší penis: vákuové pumpy

Pomôckami, ktoré môžu pomôcť zvýrazniť vašu mužskú pýchu, sú vákuové pumpy. V ich prípade ide o jednoduchý mechanizmus podtlaku, ktorý podporí krvný obeh v penise. Výsledkom je tak zvýšenie objemu krvi v toporivých telesách, ako aj v celom žilovom systéme a to má za následok kvalitnejšie stoporenie a väčší úd.

Na výber máte ručné alebo elektronické. Veľmi populárnym modelom z druhej kategórie je značka Boom, automatická podtlaková pumpa s LCD displejom.

Čo ponúka? Tu sú parametre, vlastnosti a jej benefity:

  • ide o elektronickú vákuovú pumpu, to znamená, že vytvorenie podtlaku je automatické a zároveň riadené elektronicky, pumpa má aj vyšší výkon
  • podtlak môže byť až do hodnoty -40 kPa, v balení sú dve flexibilné manžety a 4 erekčné krúžky rôznych veľkostí, použitie je tak jednoduché
  • pumpa má LCD displej s ukazovateľom podtlaku a na priehľadnom valci nájdete meradlo s centimetrovou stupnicou pre vizuálnu kontrolu
  • pumpa má tichý chod do 30 dB, po dosiahnutí stropu podtlaku sa automaticky vypne, je tu tiež jednoduché tlačítko pre okamžité uvoľnenie tlaku

Samotná pumpa sa nabíja cez USB kábel, ktorý je v balení. Vnútorná hĺbka pumpy je 18,5 cm, priemer valca je 6 cm. Súčasťou balenia je aj taška na zips.

Erekčné aj vibračné krúžky na penis

Spomínané erekčné krúžky sú tiež žiadané erotické hračky pre mužov. Sú určené na stiahnutie penisu a udržanie dostatku krvi v ňom, čo má pozitívny vplyv na erekciu. Tieto krúžky majú rôzny tvar a môžu disponovať aj vibračnou funkciou.

Zaujímavým modelom vibračného krúžku na penis je Vibro Ring Dark známeho výrobcu You2Toys. Ide o opakovane použiteľný krúžok z elastického TPE materiálu, ktorý sa prispôsobí každej veľkosti. Krúžok môžete používať aj dlhodobo. Navyše, nemusí mať len vibračnú funkciu, samotná vibračná časť sa dá vybrať von.

Krúžok tak môže slúžiť čisto iba pre zlepšenie erekcie a podporu výdrže počas sexu. Ak ho však použijete aj s funkciou vibrovania, môžete dopriať vašej partnerke skvelý zážitok. Samotné vibračné vajíčko na krúžku totiž bude stimulovať klitoris.

Masturbátory pre ideálnu sólo jazdu

Ak aktuálne nemáte pri sebe partnerku a už vás prestáva baviť obyčajná „ručná práca“, skúste siahnuť po masturbátoroch. Ide o umelé orály, anály alebo vagíny, ktoré anatomicky verne kopírujú ľudské časti tela. Možno ich použiť aj pri hrách v spálni.

Jednoznačne najznámejšou značkou je model Fleshlight:

Tvar a materiál: Materiálovo využíva značka Fleshlight pokročilé technológie, výsledkom je použitie tzv. Superskin materiálu. Ten udržiava teplo a zároveň je povrchom podobný ľudskej koži, takže zážitok je veľmi realistický. Značka ponúka navyše prémiové edície s odliatkami vagín známych pornoherečiek, napríklad Jenn Haze či Brandi Love.

Parametre: Kompletná dĺžka tohto modelu je cez 25 cm, celkový priemer je 10 cm a priemer samotnej vagíny je 1,3 cm. Vďaka flexibilnému materiálu sa masturbátor prispôsobí každej veľkosti pohlavného údu. Vďaka extra vrúbkom pri vstupe a výstupe a nastaviteľnej tesnosti je stimulácia penisu dokonalá, či už ide o žaluď, uzdičku alebo celý úd.

Používanie: Umelé vagíny Fleshlight sú klasické masturbačné pomôcky. Ich použitie sa odporúča s lubrikačným gélom. Vzhľadom na použitý materiál by mal byť na vodnej báze. Po použití sa odporúča opláchnutie masturbátora teplou vodou a dezinfekciou. Vďaka uzatvárateľnému púzdru je možné si masturbátor zobrať kamkoľvek.

Erotické hračky pre análne hry

Pre niekoho tabu alebo 13. komnata, no análne hry môžu byť tiež veľmi zaujímavé a vzrušujúce. Netreba sa im vyhýbať a to nielen pri masturbácii, ale aj pri milovaní so svojou partnerkou. Dôležité je použiť dostatok lubrikantu a kvalitné pomôcky.

Začať by ste mali s análnymi kolíkmi, napríklad ako je Lovetoy Glass Romance. Je zo skla a môžete ho pred použitím zachladiť alebo ohriať a tak experimentovať.

Nepoznanú rozkoš možno objaviť aj s použitím análnych guličiek, ktoré fungujú na podobnom princípe, ako Venušine guličky u žien. Značka Boom ich ponúka v silikónovom prevedení, čo je kvalitný, bezpečný a hygienický materiál. Každá gulička je rovnakého priemeru 2,5 cm a dokáže stimulovať váš anus až do orgazmu!

Análne kolíky

Pre pokročilých alebo skúsených sú potom určené análne vibrátory. Z nich zaujme vibrátor značky Boom v podobe análnych korálov. Pripomínajú tak trocha guličky, ale majú zaujímavejší tvar a rôzny priemer. Jedným jediným tlačítkom viete vibrátor spustiť a vybrať si z až 10 rýchlostí. Takéto vyvrcholenie si rozhodne užijete.

Vibrátory pre maximálnu rozkoš bodu P

Poslednou erotickou hračkou využiteľnou pre mužov sú vibrátory. Tie môžu slúžiť nielen pre spomínané análne hry, ale aj na špeciálnu stimuláciu bodu P, prostaty.

Zaujímavým modelom pre pánov je Rocks-Off Bad Boy:

  • tento špeciálny vibrátor vás privedie doslova k explozívnemu orgazmu a viete ho použiť tak pri sólo jazde, ako aj vášnivom milovaní s partnerkou
  • vibrátor je určený pre zasunutie do análneho otvoru a vďaka záhybu na konci dokáže dráždiť prostatu, súčasne jeho druhý koniec stimuluje hrádzu
  • k dispozícii je až 7 rýchlostných stupňov, ktoré sa prepínajú jednoduchým tlačítkom, ovládanie je pohodlné a rýchle a stačí si už len naplno užívať
  • vibrátor je špeciálne anatomicky tvarovaný, aby sa používal čo najpohodlnejšie a keďže je 100 % vodeodolný, je vhodný aj do vane a sprchy

Model je vyrobený z jemného body-safe silikónu, pri používaní tak nehrozí žiadne riziko. Použitie je možné s lubrikantom na vodnej báze. Samotný mini-bullet vibrátor je vyberateľný a použiteľný samostatne. Špeciálny tvar umožňuje dokonalú stimuláciu a masáž prostaty, čo má aj zdravotné účinky na močenie, najmä u mužov stredného veku. Ešte väčší a širší sortiment nájdete na webe https://www.erotickyshop.sk

BDSM

Mnoho mužov siaha aj po bondage resp. sado maso technike. Môže za to aj trend filmu a kníh fifty shades of grey (50 odtieňov sivej.)